Popis lektora

Michal Lakatoš

Som silovo kondičný tréner, autor programu Trvalá Premena – Raz a na celý život…
Už viac ako 12 rokov pomáham ľuďom systematicky schudnúť, zosilnieť, zbaviť sa bolesti chrbta, podporiť rehabilitáciu pohybového aparátu, či komplexne upraviť, alebo zmeniť svoj životný štýl na zdravší, aktívnejší. Podstatné kritérium je tu vždy zdravie a trvalý efekt výsledku.
V programe Trvalá Premena odporúčame ako primárnu dennú pohybovú aktivitu chôdzu. Je to najbezpečnejšia a najdostupnejšia prirodzená pohybová aktivita s obrovským potenciálom benefitov.
Nordic Walking ešte viac zvýrazňuje a posilňuje benefity chôdze a tak som ho s radosťou zaradil do nášho programu.
Moderný Nordic Walking charakterizuje konkrétna technika chôdze so špeciálnymi paličkami. Nejde teda len o chodenie s paličkami, ale pre samotný efekt je podstatný typ palíc a samozrejme technika.
Preto som sa rozhodol vyhľadať najkompetentnejší zdroj, pre výuku správnej techniky a získal inštruktorský certifikát Moderného Nordic Walkingu od Slovak Nordic Walking Academy.
Do svojej praxe som teda zaradil aj výuku správnej techniky moderného Nordic Walkingu a rovnako tak osvetu tejto prospešnej aktivity.
Verím že prostredníctvom Moderného Nordic Walkingu spolu objavíme radosť z pohybu, ktorý prináša zdravie, kondíciu aj peknú postavu.

Michal.

Kvalifikácia:

  • Certifikovaný inštruktor (certifikát SNWA, WMNWA)
  • Certifikovaný kondičný tréner