Nahrávam Udalosti

Všetky Udalosti

NORDIC RUNNING – beh s palicami je určený pre:

  • profesionálnych športovcov, hobby aj profi bežcov, ako nadstavba tréningu, na zvýšenie záťaže najmä hornej polovice tela, zvýšenie kondície, na spestrenie tréningu a aj pri rekonvalescencii po zraneniach a operáciách.
  • walkerov a všetkých, ktorý sa chcú naučiť správne behať, tiež pre osoby s nadváhou, či osoby, ktoré chcú začať pravidelne zdravo športovať.

Nordic running je vedený podľa štandardov Svetovej akadémie moderného NW.
Dĺžka: celkom 2 hod.

OBSAH KURZU
•    základné info o nordic walking a nordic running
•    nácvik správnej bežeckej techniky s palicami
•    zahrievacie, koordinačné, posilňovacie a strečingové metódy

Kurz vedie: Peter Sivák, náš akreditovaný inštruktor nw, akreditovaný tréner atletiky, absolvent FTVŠ, maratónsky bežec a tréner bežcov.

Garant kurzu: Lucia Okoličányová, trénerka WMNWA, akreditovaná inštruktorka, prezidentka SNWA

 

Prihláška na KURZ NORDIC RUNNING - CHORVÁTSKY GROB

INFO O ÚČASTNÍKOVI

KONTAKTNÉ ÚDAJE

ZDRAVOTNÉ OBMEDZENIA (ak existujú)

Podpisom potvrdzujem, že všetky údaje, ktoré som vo formulári uviedol/la, sú pravdivé. Súčasne v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. svojím podpisom udeľujem súhlas Slovenskej asociácii Nordic Walking, o.z. so spracovaním, a uchovaním poskytnutých osobných údajov uvedených v tomto formulári pre potreby registrácie a vystavenia certifikátu kurzu a zároveň súhlasím s použitím fotografií z kurzu na propagačné účely SNWA. Účastník/čka poskytuje údaje dobrovoľne a súhlas je daný na dobu neurčitú. Účastník/čka má právo udelený súhlas odvolať zaslaním písomného oznámenia.

Zdieľajte tento článok, vyberte si platformu!