Nahrávam Udalosti

Všetky Udalosti

ZRUŠENÉ COVID  :(

II. ČESKO-SLOVENSKÝ WORKSHOP pri príležitosti Nežnej revolúcie. Objavte s nami krásu Lednicko – Valtického regiónu UNESCO a ochutnajte poklady moravské. Hlavná téma zdravie a nordic walking,

Moravský workshop sa uskutoční 13 – 15. novembra ’20, v Penzióne Hippoclub.

Po úspešnom minuloročnom workshope v Mikulove, Vás radi privítame v nádhernej UNESCO oblasti Lednicko – Valtického regiónu. Vywalkujeme sa do sýtosti, dozvieme sa o zdravotných benefitoch nw z úst renomovanej fyzioterapeutky, vyskúšame si aj kolobežky, moravské vínka (nie len) a stretneme sa s českými aj slovenskými walkerkami/mi.

Workshop je vhodný pre walkerov od 16. rokov.

Informácie k platbe Vám prídu automaticky po online prihlásení sa.

Cena:

  • 165,- eur
  • doplatok za jednotku izbu 20.- eur / noc / osoba (len do naplnenia kapacity)

STORNO poplatky za zrušenie pobytu:

  • 31 a viac dní pred podujatím 0 % (stornovanie je bezplatné)
  • 30 – 15 dní pred podujatím 70 % (vrátime Vám 30% zo zaplatenej sumy)
  • 14 – 1 dní pred podujatím 100 % (zaplatenú sumu nevraciame)

CELÝ PROGRAM ]

[ LEKTORI]

Prihláška na WORKSHOP SNWA LEDNICE CZ, 13.11. - 15.11.2020

KONTAKTNÉ ÚDAJE

Podpisom potvrdzujem, že všetky údaje, ktoré som vo formulári uviedol/la, sú pravdivé. Súčasne v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. svojím podpisom udeľujem súhlas Slovenskej asociácii Nordic Walking, o.z. so spracovaním, a uchovaním poskytnutých osobných údajov uvedených v tomto formulári pre potreby registrácie na workshop a zároveň súhlasím s použitím fotografií z workshopu na propagačné účely SNWA. Účastník/čka poskytuje údaje dobrovoľne a súhlas je daný na dobu neurčitú. Účastník/čka má právo udelený súhlas odvolať zaslaním písomného oznámenia.
Pred odoslaním prihlášky si prosím skontrolujte zadané údaje. Odoslaním prihlášky sa záväzne prihlasujete na NW workshop.

Zdieľajte tento článok, vyberte si platformu!