LETNÝ WORKSHOP NORDIC WALKING

Home/Eventy, Vyhne/LETNÝ WORKSHOP NORDIC WALKING
Nahrávam Udalosti

LETNÝ WORKSHOP SNWA pre všetky/kých walkerky/rov, ktorí si chcú užiť relaxačno walkerský víkend v nádhernej prírode Štiavnických vrchov v hoteli s prírodnou, liečivou vodou.

Letný workshop roku 2021, sa uskutoční 23 – 25. júla v hoteli Termál Vyhne***.

Poďte s nami, v partii rovnako zmýšľajúcich ľudí, zažiť nordic walking, cvičenie s rollerom, meranie kondície prostredníctvom medzinárodného chodeckého testu, lekciu kvalitného strečingu, wellness s liečivou, minerálnou vodou, krásnu prírodu a spoznať skvelých ľudí na super víkende!

Workshop je vhodný pre walkerov od 16. rokov.

Informácie k platbe Vám prídu automaticky po online prihlásení sa.

Cena:

  • 249,- eur
  • doplatok za jednotku izbu 30.- eur / noc / osoba (len do naplnenia kapacity)

STORNO poplatky za zrušenie pobytu:

  • 31 a viac dní pred podujatím 0 % (stornovanie je bezplatné)
  • 30 – 15 dní pred podujatím 70 % (vrátime Vám 30% zo zaplatenej sumy)
  • 14 – 1 dní pred podujatím 100 % (zaplatenú sumu nevraciame)

CELÝ PROGRAM ]

Prihláška na WORKSHOP SNWA, 23.7. - 25.7.2021, Vyhne, hotel Termál

KONTAKTNÉ ÚDAJE

Podpisom potvrdzujem, že všetky údaje, ktoré som vo formulári uviedol/la, sú pravdivé. Súčasne v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. svojím podpisom udeľujem súhlas Slovenskej asociácii Nordic Walking, o.z. so spracovaním, a uchovaním poskytnutých osobných údajov uvedených v tomto formulári pre potreby registrácie na workshop a zároveň súhlasím s použitím fotografií z workshopu na propagačné účely SNWA. Účastník/čka poskytuje údaje dobrovoľne a súhlas je daný na dobu neurčitú. Účastník/čka má právo udelený súhlas odvolať zaslaním písomného oznámenia.
Pred odoslaním prihlášky si prosím skontrolujte zadané údaje. Odoslaním prihlášky sa záväzne prihlasujete na NW workshop.
Go to Top