Nahrávam Udalosti

Všetky Udalosti

Špeciálna 2hodinovka!

V rámci 1. ročníka projektu Nordic Walking proti obezite organizovaného so Slovenskou koalíciou ľudí s obezitou a nadváhou (SKLON).

4. marec je svetovým dňom obezity, preto sa SKLON a SNWA rozhodli v mesiaci marec usporiadať Dvojhodinovky nordic walking špeciálne pre ľudí  s nadváhou a obezitou. Ak nemáte nadváhu a nahovoríte svojho kamaráta/ku, rodinného príslušníka/čku, či známeho/mu, neváhajte sa prihlásiť aj vy. Radi by sme povzbudili všetkých, ktorí sa chcú naučiť zdravo a efektívne hýbať na čerstvom vzduchu. Aktívna zdravá chôdza prináša mnohé zdravotné benefity, aj efektívne chudnutie. Marcové dvojhodinovky stoja len 5 €, pridajte sa k nám! Paličky Vám zapožičiame zdarma.

Pre korektné zvládnutie techniky NW odporúčame absolvovať aspoň tri Dvojhodinovky NW.

Dvojhodinovka je vedená podľa štandardov SNWA.

Dĺžka: celkom 2 hod.

Minimálny počet osôb 3.

OBSAH KURZU

  • nácvik správnej techniky NW

GARANT KURZU:

  • L. Okoličányová, WMNWA národná trénerka, akreditovaná inštruktorka, prezidentka SNWA

 

Prihláška na DVOJHODINOVKA - Hainburg/B.D.Altenburg

INFO O ÚČASTNÍKOVI

KONTAKTNÉ ÚDAJE

Podpisom potvrdzujem, že všetky údaje, ktoré som vo formulári uviedol/la, sú pravdivé. Súčasne v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. svojím podpisom udeľujem súhlas Slovenskej asociácii Nordic Walking, o.z. so spracovaním, a uchovaním poskytnutých osobných údajov uvedených v tomto formulári pre potreby registrácie a vystavenia certifikátu kurzu a zároveň súhlasím s použitím fotografií z kurzu na propagačné účely SNWA. Účastník/čka poskytuje údaje dobrovoľne a súhlas je daný na dobu neurčitú. Účastník/čka má právo udelený súhlas odvolať zaslaním písomného oznámenia.

Zdieľajte tento článok, vyberte si platformu!