Popis lektora

Stanislava Černáková

Moje meno je Stanislava Černáková. Pochádzam a žijem na strednom Slovensku, na rozhraní Nízkych Tatier a Slovenského Rudohoria. Som vyštudovaná učiteľka a v tomto odbore aj pracujem. Od malička som sa venovala všestranne rekreačnému športu a moja rodina taktiež funguje celoživotne športom. Okrem iného sa niekoľko rokov venujem aj chovu psíkov.

NW je najideálnejšia celoročná športová a hlavne ozdravná aktivita aj pre mnohé chorobné diagnózy, nielen pre zdravých ľudí. Aj preto som sa dostala, hoci nepriamo k NW. Popri práci sa venujem aj masážam a špeciálnym cvičeniam na chrbticu. Na mojich kurzoch rada privítam seniorov, ľudí v strednom veku, deti, taktiež aj ľudí – pacientov, ktorí majú odporučené rehabilitácie touto formou. Privítam všetkých, ktorí by si chceli zlepšiť svoj fyzický stav a dostať do formy aj svoju psychiku a posilniť si tak imunitu, alebo si ísť len tak vyvetrať hlavu a nabrať nové sily hlavne v tomto náročnom období.

Z ponuky mojich kurzov dávam do pozornosti: základný kurz, minikurz, dvojhodinovky, či tréningy, tiež aj individuálne lekcie. Všetko v okolí niekoľkých km od Brezna.

Kvalifikácia:
  • Certifikovaná inštruktorka (certifikát SNWA, WMNWA).