LETNÝ WORKSHOP NORDIC WALKING

Home/Eventy, Vysoké Tatry/LETNÝ WORKSHOP NORDIC WALKING
Nahrávam Udalosti
Táto udalosť už prebehla.

Pozývame všetkých aktívnych aj menej aktívnych walkerov/ky na náš ďalší workshop.

Môžete sa tešiť na víkend plný aktivít, v nádhernej prírode Vysokých Tatier. Priamo v jej srdci, na Štrbskom Plese, v hoteli Toliar★★★.

Zažijete zaujímavé prednášky a lekcie na viaceré témy. Sebarozvoj, rýchle rozhýbanie tela na mieste,  strečing – aký ste ešte nezažili, túru s nw paličkami priamo pod štítmi, dostaneme sa až pod Gerlach. Zameriame sa aj na moderný nordic walking, ako inak. Každý večer sa zrelaxujeme vo vitálnom svete s komplexom parných a vodných kúpeľov a nebude chýbať ani plná penzia so širokým výberom jedál.

Termín: 26-28. Jún 2020

PROGRAM klik tu.

VYPREDANÉ. Ak máte záujem byť náhradník/čka, napíšte prosím email na lucia@snwa.sk a zaradíme Vás na “čakačku”.

Prihláška na WORKSHOP SNWA, 26.6. - 28.6.2020, Štrbské Pleso, hotel Toliar

KONTAKTNÉ ÚDAJE

Individuálne požiadavky

Podpisom potvrdzujem, že všetky údaje, ktoré som vo formulári uviedol/la, sú pravdivé. Súčasne v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. svojím podpisom udeľujem súhlas Slovenskej asociácii Nordic Walking, o.z. so spracovaním, a uchovaním poskytnutých osobných údajov uvedených v tomto formulári pre potreby registrácie na workshop a zároveň súhlasím s použitím fotografií z workshopu na propagačné účely SNWA. Účastník/čka poskytuje údaje dobrovoľne a súhlas je daný na dobu neurčitú. Účastník/čka má právo udelený súhlas odvolať zaslaním písomného oznámenia.
Pred odoslaním prihlášky si prosím skontrolujte zadané údaje. Odoslaním prihlášky sa záväzne prihlasujete na NW workshop.

 

Go to Top