Nahrávam Udalosti

Všetky Udalosti

Pozývame všetkých aktívnych aj menej aktívnych walkerov/ky na náš ďalší workshop.

Môžete sa tešiť na víkend plný aktivít, v nádhernej prírode Vysokých Tatier. Priamo v jej srdci, na Štrbskom Plese, v hoteli Toliar★★★.

Zažijete zaujímavé prednášky a lekcie na viaceré témy. Sebarozvoj, rýchle rozhýbanie tela na mieste,  strečing – aký ste ešte nezažili, túru s nw paličkami priamo pod štítmi, dostaneme sa až pod Gerlach. Zameriame sa aj na moderný nordic walking, ako inak. Každý večer sa zrelaxujeme vo vitálnom svete s komplexom parných a vodných kúpeľov a nebude chýbať ani plná penzia so širokým výberom jedál.

Termín: 26-28. Jún 2020

PROGRAM klik tu.

VYPREDANÉ. Ak máte záujem byť náhradník/čka, napíšte prosím email na lucia@snwa.sk a zaradíme Vás na „čakačku“.

Prihláška na WORKSHOP SNWA, 26.6. - 28.6.2020, Štrbské Pleso, hotel Toliar

KONTAKTNÉ ÚDAJE

Individuálne požiadavky

Podpisom potvrdzujem, že všetky údaje, ktoré som vo formulári uviedol/la, sú pravdivé. Súčasne v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. svojím podpisom udeľujem súhlas Slovenskej asociácii Nordic Walking, o.z. so spracovaním, a uchovaním poskytnutých osobných údajov uvedených v tomto formulári pre potreby registrácie na workshop a zároveň súhlasím s použitím fotografií z workshopu na propagačné účely SNWA. Účastník/čka poskytuje údaje dobrovoľne a súhlas je daný na dobu neurčitú. Účastník/čka má právo udelený súhlas odvolať zaslaním písomného oznámenia.
Pred odoslaním prihlášky si prosím skontrolujte zadané údaje. Odoslaním prihlášky sa záväzne prihlasujete na NW workshop.

 

Zdieľajte tento článok, vyberte si platformu!