Nahrávam Udalosti

Všetky Udalosti

 ZIMNÝ WORKSHOP SNWA pre náročných walkerov, v najvyššie položenom hoteli!

Zimný workshop roku 2019, sa uskutoční 5 – 7. apríla v nadmorskej výške 1 67O m, priamo vo Vysokých Tatrách. Je len jedno také miesto! Sliezsky dom, 4 ⭐︎ hotel, tesne vedľa Velického plesa, rovno pod Gerlachovským štítom. Zimné hory, tatranská príroda, nádherné pohľady a výhľady so snežnicami (zapožičanie v cene), ako sa patrí.

Na úvod si to spoločne s paličkami vyšľapeme (batožinu nám vyvezú) až k nášmu hotelu – Sliezskemu domu. Počas víkendu sa vywalkujeme do sýtosti v objatí tatranských štítov, vyskúšame si aj funkčný nw tréning, naučíme sa, ako pracovať s mapou, určiť pochodové azimuty a geomorfológiu terénučo znamená strava, ktorá ma zmysel, a ako sa správne chudne. Celý čas nám bude k dispozícii aj profesionálny záchranár Horskej záchrannej služby, lavínový špecialista. V cene pobytu máme aj ubytovanie v luxusných izbách superior, plnú penziu v gastronomickom nebi s top referenciami (formou bohatých bufetových stolov), wellness s výhľadom na štíty tatrans, odvoz batožiny a zvoz účastníkov na a zo Sliezskeho domu (z Tatranskej Polianky).

Garantujeme obrovský zážitok v malej skupine s individuálnym prístupom!

Jedinečný workshop, na ktorý nikdy nezabudnete! Neváhajte sa prihlásiť (najneskôr do 15. novembra), nakoľko počet účastníkov je limitovaný len na 22.

Workshop je vhodný pre walkerov od 18. rokov, bez pohybových obmedzení, vzhľadom na vysokohorský terén a zimné podmienky.

Informácie k platbe Vám prídu automaticky po online prihlásení sa.

Cena:

  • 270,- eur pre členov SNWA
  • 280,- eur pre ostatných
  • doplatok za jednotku izbu 40.- eur / noc / osoba (len do naplnenia kapacity)
  • prihlasovanie do 15. novembra!
  • Platba zálohy 50% hneď pri prihlásení!

STORNO poplatky za zrušenie pobytu:

  • 31 a viac dní pred podujatím 0 % (stornovanie je bezplatné)
  • 30 – 15 dní pred podujatím 70 % (vrátime Vám 30% zo zaplatenej sumy)
  • 14 – 1 dní pred podujatím 100 % (zaplatenú sumu nevraciame)

CELÝ PROGRAM ]

Zdieľajte tento článok, vyberte si platformu!