Nahrávam Udalosti

Všetky Udalosti

JESENNÝ WORKSHOP SNWA – Štrbské Pleso. Vrátane vysokohorskej túry!

Jesenný workshop roku 2023, sa uskutoční 20 – 22. októbra v nádhernom prostredí Vysokých Tatier, na Štrbskom Plese. A máme aj novinku – vystúpime k nezabudnuteľným výhľadom.

Pripravili sme pre Vás jesenný workshop – tatranský a preto nebude chýbať ani vysokohorská túra. Pôjdeme cez Mlynickú dolinu, tesne okolo Vodopádu Skok, hore okolo pamätníka tragédie vrtuľníka HZS, Capieho plesa na Bystrú lávku. Odtiaľ budeme pozorovať okrem Kriváňa aj Kôprovský štíť, Vysokú, Rysy a iné vrchy tatranské. Vrátime sa Furkotskou dolinou, kde sa nám rozprestrú nádherné Wahlenbergove plesá a zastavíme sa aj na občerstvovačke na Chate pod Soliskom. Na workshope sa zameriame sa aj na našu bránicu, dýchanie a rôzne funkčné cvičenia. Zažijete s nami nočný zážitkový čelovkový nordic aj ranné, skoré vítanie slnka! Nebude chýbať ani bohatá kuchyňa hotela Toliar a wellness.

Garantujeme parádny víkend, neobanujete!

Neváhajte sa prihlásiť (kapacita obmedzená), nakoľko počet účastníkov je limitovaný. Vaše miesto bude záväzne rezervované až po uhradení ceny.

Workshop je vhodný pre všetkých od 15. rokov. Náročnosť túry je stredná. Ani úplne ľahká, ale ani úplne náročná.

 

Cena:

  • 269,- € (príplatok za jednotku izbu 80€/workshop) – informácie k platbe Vám prídu automaticky po online prihlásení sa.

V cene je zahrnuté:

  • ubytovanie v dvojposteľových izbách, hotel Toliar
  • chutná polpenzia
  • wellness komplex s bazénom, vírivkou a mnohými saunami
  • všetky lekcie a prednášky

Nie je možné zúčastniť sa len programu, resp. časti programu bez ubytovania a stravy.

STORNO poplatky za zrušenie pobytu:

  • 61 a viac dní pred podujatím 0 % (stornovanie je bezplatné)
  • 60 – 15 dní pred podujatím 50 % (vrátime Vám 50% zo zaplatenej sumy)
  • 20– 1 dní pred podujatím 100 % (zaplatenú sumu nevraciame)

[ CE PROGRAM ]

Prihláška na WORKSHOP, 20. - 22. október 2023, hotel Toliar, Štrbské Pleso

INFO O ÚČASTNÍKOVI/ČKE

KONTAKTNÉ ÚDAJE

Podpisom potvrdzujem, že všetky údaje, ktoré som vo formulári uviedol/la, sú pravdivé. Súčasne v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. svojím podpisom udeľujem súhlas Slovenskej asociácii Nordic Walking, o.z. so spracovaním, a uchovaním poskytnutých osobných údajov uvedených v tomto formulári pre potreby registrácie a vystavenia certifikátu kurzu a zároveň súhlasím s použitím fotografií z kurzu na propagačné účely SNWA. Účastník/čka poskytuje údaje dobrovoľne a súhlas je daný na dobu neurčitú. Účastník/čka má právo udelený súhlas odvolať zaslaním oznámenia na info@snwa.sk.

Zdieľajte tento článok, vyberte si platformu!