Dvojhodinovka Stále dobrí [BA-Sad J. Kráľa]

Nahrávam Udalosti

Všetky Udalosti

Špeciálna 2hodinovka, Mesiac úcty k starším.

V rámci spolupráce so seniorskou organizáciou STÁLE DOBRÍ a SNWA sa uskutoční v mesiaci október 2022 Nordic Walking pre seniorov/ky.

Október je mesiac úcty k starším. Hoci nie sme najmladší, sme STÁLE DOBRÍ. Spájať tých, ktorí vnímajú svoj vek pozitívne a berú ho ako príležitosť prežiť ďalšiu zaujímavú kapitolu svojho života, to je postoj, ktorý sa snažíme vniesť do povedomia seniorov. Chceme medzi nich preniesť myšlienku, že starnutie netreba brať ako problém, či príťaž, ale ako príležitosť, ktorú si môžu užiť. Napríklad dovoliť si niečo, na čo sme doteraz nemali čas, či objavovať zatiaľ neobjavené.

Radi by sme povzbudili všetkých, ktorí sa chcú naučiť zdravo a efektívne hýbať na čerstvom vzduchu. Aktívna zdravá chôdza prináša mnohé zdravotné benefity. Októbrové dvojhodinovky stoja len 10 €, pridajte sa k nám! Paličky Vám zapožičiame zdarma.

Pre korektné zvládnutie techniky NW odporúčame absolvovať aspoň tri Dvojhodinovky NW.

Dvojhodinovka je vedená podľa štandardov SNWA.

Len pre seniorov/ky, 62+.

Dĺžka: celkom 2 hod.

OBSAH KURZU

  • nácvik správnej techniky NW

GARANT KURZU:

  • L. Okoličányová, WMNWA národná trénerka, akreditovaná inštruktorka, prezidentka SNWA

Prihláška na DVOJHODINOVKA - BA - Stále dobrí

INFO O ÚČASTNÍKOVI

KONTAKTNÉ ÚDAJE

Podpisom potvrdzujem, že všetky údaje, ktoré som vo formulári uviedol/la, sú pravdivé. Súčasne v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. svojím podpisom udeľujem súhlas Slovenskej asociácii Nordic Walking, o.z. so spracovaním, a uchovaním poskytnutých osobných údajov uvedených v tomto formulári pre potreby registrácie a vystavenia certifikátu kurzu a zároveň súhlasím s použitím fotografií z kurzu na propagačné účely SNWA. Účastník/čka poskytuje údaje dobrovoľne a súhlas je daný na dobu neurčitú. Účastník/čka má právo udelený súhlas odvolať zaslaním písomného oznámenia.

Zdieľajte tento článok, vyberte si platformu!

Title

Go to Top