Naposledy aktualizované 9. decembra 2023 o 10:02


Novinka 2024! Karpaty krížom-krážom. Poďte sa s nami zatúlať do našich nádherných Karpát. Bude to celodenná walkovačka (Základný kurz pre začiatočníkov, Dolaďovačka pre pokročilých), na ktorej si poriešime techniku nw, ukážeme vám zaujímavé trasy v Karpatoch, porozprávame historické príbehy, uvidíme nádherné miesta, stihneme aj niečo pod zub dať a hlavne to bude zábava. Sprevádzať budú dve veselé baby, naša certifikovaná inštruktorka Anka Sasková – expertka na Karpaty a prezidentka SNWA, Lucia Okoličányová.

Máme aj Túlačky a Dolaďovačky s prezidentkou SNWA. Spoznáme nové miesta, nových ľudí, pokecáme, popaličkujeme, doladíme techniku a bude nám super. Hlavne veseloooo! Príď urobiť niečo pre svoje zdravie, fyzické aj mentálne. Dolaďujeme sa na celom Slovensku (aj na východe) a túlame sa v Bratislave. Túlačka a Dolaďovačka je vhodná pre mierne pokročilých a pokročilých walkerov/ky.

Pod taktovkou prezidentky SNWA môžete absolvovať aj kurzy RELAX, Inštruktorské kurzy, kurzy Sprievodcov, workshopy a semináre.

Pohybu a úsmevu zdar!

Viac info aj prihlasovanie o podujatiach nájdete tu.